Czy stres ma wpływ na wzrok?

Witam serdecznie. 6 miesiecy temu przeszlam przez trudny okres w moim zyciu, duzo placzu, zalamanie itp I od tamtego czasu borykam sie z pewnym problemem. Mianowicie zaczelam gorzej widziec, nie ostro, mam zaburzone odczuwanie (jakby blokuje uczucia), czasem jak spaceruje po lesie to wydaje mi sie jakby to co widze nie bylo prawdziwe do konca, nie potrafie tego wyjasnic ale wiarze sie to ze wzrokiem. Szumi mi w prawym uchu, mam problemy z pamiecia krotkotrwala i koncentracja. Nie wiem co mi jest, utrudnia mi to bardzo zycie. Prosze o pomoc.

Do konsultacji z lekarzem . Konieczna pełna konsultacja ; Najważniejszy PACJENT! wiek, sprawność , waga, ciśnienie krwi, wyniki laboratoryjne; stan kręgosłupa i innych stawów, zawód, tryb życia , typ aktywności życiowej, sportowej, inne schorzenia towarzyszące ; Ważna ocena nastroju, snu; stresów, lęków....
Mogą być pomocne leki na poprawę nastroju i psychoterapia... Pozdrawiam