czy stres może powodować objawy ciąży?

Czy stres może wywołać objawy ciąży???????? Ddam odczuwam częstomącz po tyg wspólczycia, po 16 dni bulgotanie w brzuchu i wielki stres przed ciązą. seks byl przerywany. tym bardziej sie martwie tym bardziej wyczuwam objawy i chociaz prawdopodobienstwo ciazy małe ja wariuje. czy to ciąza urojona, czy faktycznie czuje objawy? a moze to wszystko przez stres

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi. Bez względu na wynik udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.