Stosunek przerywany a prawdopodobieństwo ciąży u 19-latki

spoznia mi sie okres tydzien , stosunek przerywany mialam w dni nie płodne 2 razy, odczuwam bulgotanie w brzuchu, jakby ucisk w okolicach rodnych i przepelnienie, bardzo sie stresuje ze to moze byc ciaza moze to tez ten stres.. minęło dopiero 8 dni od stoisunku wiec na test za wczsnie, moje pytanie to jakie jest prawdopodobieństwo ciazy, czy jest ono nie duze a ja przez stres sobie wmawiam objawy pierszych dni ciąży?

Renata GrzechociĹska

Stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji dlatego ciąży nie można wykluczyć. Jeśli okres się spóźnia sugeruję wykonać test ciążowy lub poziom B-hCG we krwi.