Ryzyko wystąpienia ciąży pozamacicznej

Witam. Ostatni okres mialam 31.07. Seks 19.08 i 23.08. 31.08-pozytywny test 6.09 wizyta u lekarza i na usg nie bylo widac doslownie NIC :( 7.09- Beta hcg wynik 1610. Moja obawa dotyczy usg. Czy moglo nie byc wtedy nic widac oraz jakie jest prawdopodobienstwo, ze jest to ciaza pozamaciczna? W poniedzialek powtarzam badanie bety. Martwie sie :(

Lek. Tomasz Budlewski

jezęli możliwe ze na usg jeszcze nie było widocznego zarodka. proszę koniecznie powtorzyc beta hcg i udać sie do lekarza ginekologa.