Czy jest możliwe, że jestem w ciąży pozamacicznej?

Witam w tamtym tyg veta hcg 4.57 i brak ciazy widocznej na usg dopochwowym test pozytywny dzis beta hcg 600,1 jestem 10 miesiecy po lyzeczkowaniu boje soe ze znowu cos nie tak czy to ciaza pozamaciczna ostatni okres 18 czerwca po 18 dniach plamienie 20 lipca powinien byc okres lekarz wykluczyl robiac usg dopochwowe nie Wiem juz co robic prosze o rade

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć badanie beta hcg i udać się ponownie do ginekologa uznaje sie ze przy beta hcg około 1000 powinien być widoczny zarodek /plod