Czy stulejka wpływa na problem z osiągnięciem orgazmu?

Witam, mam 24 lata i mam stulejkę. Poza delikatnym bólem podczas stosunku właściwie mi ona nie przeszkadzała, ale ostatnio mam problemy ze wzwodem, tzn. sam wzwód na początku stosunku jest jak najbardziej właściwy, chociaż czasem jest maksymalnie twardy jak skała, a czasem po prostu twardy, ale już nie tak na "maksa". No i cały problem w tym, że po kilku minutach stosunku dochodzi do osłabienia wzwodu, chociaż nie zawsze :) Często też mam tak, że mimo kilkunastominutowego seksu nie mogę osiągnąć orgazmu, gdzie kiedyś musiałem robić małe przerwy, żeby nie dojść zbyt wcześnie :) Pozdrawiam, Damian
24 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Problem jaki Pan opisuje rzezcywiście może mieć związek ze stulejką. Jedynym rozwiązaniem jakie się nasuwa jest wizyta u lekarza specjalisty urologa. Po pierwsze oceni on czy stulejkę trzeba leczyć zabiegowo, a po drugie pomoże odpowiedzieć na pytania zeburzeń wzwodu.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl