Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy stulejkę można nabyć?

Witam. Nigdy nie mialem problemów w sferze seksualnej ale po dłuższej przerwie od seksu nie mogę zdjąć napletka do konca, a jak już mogę to towarzyszy temu wielki ból w trakcie jak i dwa dni po. Napletek zatrzymuje się przed końcem żołędzia i można ściągnąć go maksymalnie siła. Mam 25 lat i nie wiem co z tym problemem zrobić. Czy stulejke można nabyć? Czy nadal mogę uprawiać seks?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Występowanie stulejki nabytej może być następstwem procesu chorobowego, drobnych urazów lub długotrwałego zaniedbania higieny intymnej. Współżycie może być bolesne, jednak nie u wszystkich mężczyzn taki problem występuje.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy