Czy suchy zębodół trzeba zszyć ponownie?

Witam po wyrwaniu 6 dolnej zrobił mi się suchy zębodòł.Rana kiepso się goiła.Minęło 5 miesięcy po usunięciu zęba ale została dziura ktòra nie zarasta.Co mam dalej robić?Czy trzeba to zszyć ponownie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

5 miesięcy to długo jak na gojenie po usuniętym zębie. Konieczna diagnostyka TK czy wszystkie fragmenty zęba zostały usunięte, prawdopodobnie coś zostało i dlatego dziąsło nie może się zagoić.