Czy tabletki antykoncepcyjne Lesinelle można stosować z Afrykańskim Mango?

Witam chcialabym zapytać czy tabletki antykoncepcyjne Lesinelle można stosować z Afrykańskim Mango o składzie Ekstrakt z pestek mango afrykańskiego ( Irvingia gabanensis) standaryzowany na zawartość flawonów; substancje dodatkowe: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające), żelatyna (otoczka kapsułki). Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Ew ginekologa być może jakieś doświadczenie w stosowaniu tego typu połączenia preparatów proponuje udac się na konsultacje