Czy tabletki antykoncepcyjne mnie chronią?

Mam 22 lata.
Tabletki antykoncepcyjne biorę od 2 lat niekiedy nieregularnie, na przykład godzinę wcześniej lub później. Chciałam się dowiedzieć, czy tabletki antykoncepcyjne chronią mnie do tego stopnia, że nie zajdę w ciążę, jeśli ostatnio pękła mojemu chłopakowi prezerwatywa podczas wytrysku we mnie.
Czy mogę zajść w ciążę?

22 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli brała Pani tabletki regularnie tzn. nie pominęła Pani żadnej z nich, opóźnienie w przyjmowaniu kolejnej tabletki nie było większe niż 12 h, nie brała Pani dodatkowych leków, które mogą wpływać na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych (np. antybiotyki), ryzyko ciąży jest niewielkie.

Pozdrawiam