Czy tabletki dopochwowe mają wpływ na nieregularne miesiączki?

Witam,dzis mija 31 dzien cyklu mojej dziewczyny a ona nadal nie mam Okresu jej cykl to zwykle 26 dni i jest on dosc regularny,dodam tylko ze 4 dni temu miala delikatne plamienie przez nie caly 1 dzien. czy jest to ciąża? Jeszcze dodatkowo przyjmuje tabletki dopochwowe czy ma to jakis wpływ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, najlepiej udać się wraz z dziewczyną ewentualnie do ginekologa bądź poczekać i wykonać test ciążowy za 2 tygodnie. Pozdrawiam