Czy tabletki dopochwowe zniszczą bakterie?

Witam serdecznie ;) Bardzo prosze o pomoc 10 miesięcy temu urodziłam synusia przez cesarkę i do tego czasu karmie piersią z tym ze juz coraz mniej bo mały je roznosi wiec zmniejszamy karmienia wiec praktycznie po 19 miesiącach dostałam pierwszy Okres 21 listopada 2017 trwał jak zwykle 4 dni. W czasie miesiączki czułam lekkie boleści podbrzusza i jajników mam nawet lekko powiększony brzuch ,którymi tak jeszcze nie zniknął po ciazy.w 4 dniu miesiączki używając tampona skorzystałam z hut tub(krótko mówiąc chlor,bakteria,goraca woda) od tego czasu bol jajników i podbrzusza sie nasila ,nawet jak leze i próbuje wstac to bardzo boli , utrudnia mi to tez szybsze i nagle poruszanie sie,przyznał ze z maluchem nie jestem w stanie sobie poprostu siedziec. Wieczorem także zasila sie swędzenie w pochwie nie wiem czy to moze byc cos poważniejszego czy zwykła infekcja ?? Co powinnam zrobi ?? Udać sie do lekarza czy w aptece kupic jakies tabletki dopochwowe aby zniszczyć bakterie ??? Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

udać się koniecznie do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.