Czy tabletki Paw Paw na guzy nowotworowe są skuteczne?

Witam chcialam sie zapytac czy ktos z Panstwa slyszal o tabletkach PAW PAW, na guzy nowotworowe, wykryto u mnie 13 lat temu gruczolaka przysadki produkujacego prolaktyne, pomimo kilkunastoletniego leczenia bromergonem, norprolackiem, dostinexem, poziom prolaktyny nie spada a guz sie powoli powieksza. Wiele czytalam o tej metodzie jednak nigdzie nie znalazlam jakie moga wystapic skutki uboczne i jak dawkowac paw paw z dostinexem i eutyroxem. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz

Lek. Michał Lenard

Nie zalecam stosowania tego preparatu. W Pani przypadku najpewniej skutecznym leczeniem będzie operacja. Sugeruję konsultację z neurochirurgiem, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!