Skuteczność tabletek i środków odchudzających

Witam chciala bym sie dowiedziec o tabletkach odchudzajacych czy naprawde sa tak skuteczne jak o nich pisza? Prosze o informacje czy warto ktores z nich zastosowac? znalazlam w internecie kilka naprawde bardzo mocno polecanych pod ktorymi podpisuja sie nawet dietetycy tylko nie wiem czy w 100% moge wierzyc w te opinie dlatego tez bardzo chcialam panstwa prosic o pomoc. A nazwy tabl o ktore pytam to- Jagody Acaji, Jagody Goji, African Mango, Kapsalicyna. Bardzo bym byla wdzieczna za odp Dziekuje

Dzień dobry,

tabletki mogą wspomóc odchudzanie ale co dalej? Będzie je Pani brała zawsze? Po odstawieniu gwarantowany efekt jo-jo.
Proponuję wprowadzenie trwałych zmian nawyków żywieniowych oraz codziennej aktywności fizycznej. Lepiej zainwestować w rozwiązanie, które przyniesie więcej korzyści dla Pani zdrowia. Polecam wizytę u dietetyka.

Pozdrawiam