Czy Bromergon stosowany na podwyższoną prolaktynę będę musiała stosować zawsze?

Dzień dobry. Mam podwyższona prolaktyne 831.7(początek stycznia 2017) po przepisaniu Bromergonu dzis wynik to 118.3 czy po obniżeniu prolaktyny bede musiala brac dalej te leki ???

Lek. Tomasz Budlewski

A czy była jaka diagnostyka w kierunku chorób przysadki? Sadze ze warto jest udac sie do lekarza endokrynologa