Wysoka prolaktyna i złe samopoczucie

Mam pytanie,jestem młoda mam 23 lata.Mam za wysoką prolaktynę,mianowicie w 3 dn cyklu 54,78ng/ml norma to 26,53ng/ml.Źle się czuję mam wszystkie objawy wskazujące hiperprolaktynemię. Byłam prywatnie u endokrynologa i tarczyce mam zdrową.Nie potrafiła mi powiedzieć od czego mam za wysoką prolaktynę,a ja się zle czuje,stwierdziła że tomografii i żadnych badan nie ma sensu robić.....stwierdziła ze może mi przepisać bromergon,niby nie muszę go brać.Mam się udać do innego endokrynologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak, warto jest wykonać test z metoclopramidem oraz Ew rezonans przysadki.