Czy taka praca serca może sugerować nerwicę?

Mam 24 lata. Jestem mama 5miesiecznego chlopca. Od pewnego czasu klade się spać budzę się po chwili bo czuje jak mi serce lata, cała w środku się trzęsę. I to mnie denerwuje. Całe ciało po prostu. Miałam już tak parę razy. Musiałam wziąść tabletkę na uspokojenie i wtedy zasnęłam. Czy to nerwica?. Serce normalnie czuję w mózgu

Witam Panią,

Opisane przez Panią objawy mogą sugerować zaburzenia lękowe,

które często przyczyniają się do odczuwania różnych nieprzyjemnych

objawów psychicznych i somatycznych.

Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,

po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni

Pani życia, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.

Zaburzenia lękowe nie tylko dezorganizują życie, ale też przynoszą

poczucie niepewności i zagubienia, ograniczają niezależność, hamują

aktywność społeczną i utrudniają normalne funkcjonowanie w społeczeństwie,

zabierając tym samym całą radość życia.

Aby skutecznie wyleczyć zaburzenia nerwicowe i ich uciążliwe konsekwencje,

należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie opracować właściwą

metodę terapii.

Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.

Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami

zaburzeń nerwicowych oraz ich konsekwencjami, dzięki czemu odzyska Pani

spokój, równowagę wewnętrzną i radość życia.

Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz, psycholog

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl