Czy taki poziom hormonów nie świadczy o chorobach tarczycy?

robilam badania TSH i FT4. TSH wyszlo w normie a FT4 ponizej normy. Czy w takim razie nie mam zadnej tarczycy? lekarz tak stwierdzil skoro TSH w normie , nie wzial niczego innego pod uwage przytylam 26kg jem chudo i uprawiam sport, biegi. Na dodatek nie mam miesiaczki albo mam 2 dni, nadmierne owlosienie, ciagle boli mnie gardlo na nowo ,chrypka od roku, brak sily, ciagle zmeczenie, pomniejszona tarczyca, ciagle senna, OB za wysokie, cukier wzrosl, cholest calk. i ldl za wysoki, podolowania,

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza endokrynologa i diagnostyka hormonalna