Czy taki wynik morfologii z rozmazem to powód do niepokoju?

Witam, podczas ostatniego badania cała morfologia z rozmazem wyszła w normie łącznie z OB poza monocytami w rozmazie 10% norma 3-8 a bez rozmazu wszystko jest ok tzn. Monocyty 0,5 tys/µl norma 0,2-1 a procentowo 9 norma 2-10. Jest jakiś powód do niepokoju? Mężczyzna 33lata

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Jaka przyczyna badania ? Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego