Czy taki wynik usg stawów biodrowych u niemowlaka jest bardzo zły?

Usg stawow biodrowych niemowlaka 3 miesiące. Staw prawy: kat alfa 58 kat beta 57 typ 2a Staw lewy: kat alfa 48 kat beta 76 typ 2d. Według Grafa Czy to bardzo źle? I ile moze potrwać leczenie? Zalecenie poduszka frjki

to biodra niestabilne lub decentrujące, zalecana jest właśnie korekcja - jak długo - w zależności od postępu leczenia. nie da się powiedzieć czy miesiąc czy pół roku