Opis badania MRI biodra i stawu krzyżowo-biodrowego
Witam odebralem dzisiaj opisy badan MRI biodra : uwidoczniono rozlegle strefy obrzeku szpiku w zakresie lewego stawu krzyzowo-biodrowego, bez odczynu plynowego. Objawy MR procesu zapalnego Sacroilitis. Mam jeszcze RTG stawow krzyz biodrowych : w dolnej cz stawu niewielkie niereguralne obszary sklerotyczne - obraz przemawia za ostetis condensans ili. Nic z tego nie rozumiem prosze o pomoc

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
opis moze wskazywac na zesztywniajace zapalenie stawów kregoslupa. prosze koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.