Pęcherzyki nasienne bez uchwytnej patologi

Witam,Profilaktycznie zrobilem sobie badannie MRI calego ciala, prosilbym o iterpretacje calego wynikui ewentualnie do jakich lekarzy sie udac, z gory bardzo dziekuje.1. Pecherzyki nasienne bez uchwytnej patologii2. Wysepka osteosklerotyczna w przynasadzie i nasadzie glowy kosci udowej oraz klykciu bocznym tej kosci3. Strefy obrzeku szpiku kostnego w przystawowych czesciach kosci biodrowych przy szparach obu stawow krzyzowo biodrowych- przeciazeniowe? zapalne?Dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Profilaktyczne wykonywanie badań całego ciała bez uchwytnych dolegliwości wydaje się być bezzasadne. Opis badania może wskazywać na występowanie stanu zapalnego w obrębie kości. Wskazana jest wizyta u lekarza ortopedy.