Pęcherzyki nasienne bez uchwytnej patologi
Witam,Profilaktycznie zrobilem sobie badannie MRI calego ciala, prosilbym o iterpretacje calego wynikui ewentualnie do jakich lekarzy sie udac, z gory bardzo dziekuje.1. Pecherzyki nasienne bez uchwytnej patologii2. Wysepka osteosklerotyczna w przynasadzie i nasadzie glowy kosci udowej oraz klykciu bocznym tej kosci3. Strefy obrzeku szpiku kostnego w przystawowych czesciach kosci biodrowych przy szparach obu stawow krzyzowo biodrowych- przeciazeniowe? zapalne?Dziekuje za odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Profilaktyczne wykonywanie badań całego ciała bez uchwytnych dolegliwości wydaje się być bezzasadne. Opis badania może wskazywać na występowanie stanu zapalnego w obrębie kości. Wskazana jest wizyta u lekarza ortopedy.