Ślad płynu w kaletkach podkurczych obustronnie
Witam,Profilaktycznie zrobilem sobie badannie MRI calego ciala, prosilbym o iterpretacje calego wynikui ewentualnie do jakich lekarzy sie udac, z gory bardzo dziekuje.1. Slad plynu w kaletkach podkurczych obustronnie2. Nerki bez cech zastoju3. Narzady miazszowe jamy brzusznej bez zmian ogniskowych4. Pecherzyk zolciowy bezkamiczy5. Drogi zolciowe nieposzerzone, bez cech kamicy przewodowej6. Prostata niepowiekszona o miernie obnizonym sygnale w T2w- zmiany zapalne? do konsultacji urologicz

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - jedynym odchyleniem od normy jestobecność ew. stanu zapalnego prostaty - zgodnie z zaleceniem udałbym się na konsultację do Urologa - leczenie proste, farmakologiczne. Ślad płynu w kaletkach - nie jest patologią.
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.