Wynik badania jamy brzusznej tomografem komputerowym do analizy
Watroba niepowiekszona bez zmian ogniskowych o obnizonej gestosci drogi zolciowe wewnatrz i zewnatrzwatrobowe nieposzerzone pecherzyk zolciowy bez uwapnionych zlogow o niepogrubialej scianie wypelniony gesta zolcia trzustka krztaltu wielkosci prawidllowej o regularnych obrysach zewnetrznych i jednorodnym wzmocnieniu sledziona niepowiekszona bez zmian ogniskowych obie nerki w polozeniu typowym o regularnych obrysach wzmocnieniu bez cech zastoju moczu TK JAMY BRZUSZNEJ CZY JEST WSZYSTKO OK

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Powyższy opis badania nie budzi powodów do niepokoju, wszystko jest w normie. Jeżeli jednak towarzyszą Pani jakieś niepokojące dolegliwości na pewno warto poszukać przyczyny.
Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski