Czy takie ciśnienie i objawy w ciąży są niepokojące?

Witam. Mam 36 lat i jestem w 8 tygodniu ciąży. Przed zajściem w ciąże miałam normalne ciśnienie i tachykardię. Teraz mam takie ciśnienie 87 / 75 puls 73 104 / 70 puls 75 102 / 69 puls 74 Często boli mnie głowa, mam zawroty i mdłości. Czy takie ciśnienie i objawy są niepokojące? Skąd nagle spadek ciśnienia?. Dodam że mam niedoczynność tarczycy biorę euthyrox 100 codziennie a w środy 75. Palę też papierosy i gdybym chciała natychmiast żucić palenie czy nie będzie to ze szkodą dla mojego organizmu? Czy moje ciśnienie nie opadnie mi bardziej po żucueniu palenia? Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania, za co z góry dziękuję.

Dzień dobry, rzucenie palenia będzie tylko zyskiem dla Pani zdrowia, szczególnie, że jest Pani w ciąży. Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub kardiologa celem ustalenia przyczyn Pani dolegliwości.