Czy takie ciśnienie w moim wieku jest niebezpieczne?

Witam. Po południowej drzemce po 10 minutach miałam ciśnienie 73/61, a mierzone na prawej ręce 120/62. O godz.21.30 miałam 131/113, a w prawej 169/86. Mam 67 lat i od kilku lat przyjmuję leki na nadciśnienie. Czy takie ciśnienie jest niebezpieczne?

Niepokojące są takie różnice ciśnienia na obu kończynach. proszę pójść do lekarza prowadzącego leczenie NT lub swojego lek. rodzinnego. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.