Czy takie mrowienie w głowie to coś poważnego?

Dzień dobry, tydzień temu uderzyłam lekko skronią w kant elewacji budynku. Ból szybko ustąpił, następnego dnia byłam nieco otumaniona, ale wszystko minęło. Od kilku dni jednak wieczorami i rano czuję jakby mrowienie w głowie. Czy to coś poważnego?

Witam! Dla świętego spokoju radzę zgłosić się do lekarza, aby to sprawdzić. Może to nie być nic poważnego, ale zawsze pozostaje inna wersja. Lepiej niech "rzuci okiem" fachowiec. Powodzenia W. Łuczkowski.