Czy takie objawy daje Candidia?

witam co mkze byc powodem ze od dobrych 4 lat jak budze sie rano to czuje piasek w oczach i mam zapchany totalnie suchy nos ? nie mam kataru od 4 lat,tylko suchy nos i piekące śluzowki,bylem u laryngologow mialem tomograf zatok lecz nic nie zdiagnozolwali oprucz tego ze widzieli powiekszenie sluzowek w nosie.stosowalem krople ze sterydem i nawilzajace ale to nic nie daje.. badalem sjorgena alergie i wszysto ok.czy takie objawy moze dawac candydia ? bo raz w wymazie gardła wyszła candydia albicas

Lek. Tomasz Budlewski

raczej mało prawdopodobne, proponuję udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć