Czy takie rtg stopy to coś poważnego?

Witam czy mogła bym prosić o wyjaśnienie RTG stopy : Sklerotyzacja powierzchni stawowych stawów stepu. Sklerotyzacja trzeszczek palucha. Przywiedzeniowe ustawienie kości śródstopia od I do IV stopy. Ostroga dolna kości piętowej. To cos poważnego ?

Ostroga to dość uciążliwa dolegliwość, może powodować sile dolegliwości bólowe i niestety leczenie jej często nie przynosi poprawy. proszę się konsultować z ortopedą.