Czy te dolegliwości mają związek z depresją?

Witam mam takie problemy. Czy towiaze się z depresja? Z rozumieniem jak coś czytam to tego nie rozumiem, jak oglądam to nie mogę się skupić myślę o czym innym i też nie nadarzam z rozumieniem, problem z mowa, niewyraźnie mówię, z doborem słów, pustka, z funkcjami poznawczymi, wolne myślenie, spadek inteligencji, malomownosc...

Witam Pana,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka neuropsychologiczna - w odniesieniu do funkcji poznawczych, neurologiczna, w celu rozpoznania przyczyny dolegliwości.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś