Czy te niepokojące objawy są związane ze stosowaniem plastrów?

Martwię się z powodu objawów jakie występują przez ostatnie 2-3 tygodnie. Od 3 lat używam plastrów E*** i nigdy nie miałam żadnych dolegliwości. Ostatnio jednak przykleiłam kolejne trzy plastry bez przerwy. Mniej więcej od tego czasu mam plamienia, mdłości, wymioty i bóle głowy. Czy te objawy mogą być spowodowane stosowaniem kolejnego opakowania plastrów bez tygodniowej przerwy?

Redakcja abcZdrowie

Skoro takie objawy pojawiły się po raz pierwszy w ciągu 3 lat stosowania preparatu, proponowałabym wykonanie testu ciążowego. A następnie wizytę u ginekologa.