Czy te objawy i wyniki hormonów tarczycy oznaczają niedoczynność?

DZień dobry, mam 32 lata i chyba wszystkie mozliwe objawy niedoczynnosci tarczycy. Wyniki TSH i hormonow mieszcza sie w widelkach, TSH 3,64 FT3 3,24 i FT4 1,23 ciagle spie, mam depresje, nie mam na nic sily ani ochoty, skura sucha, lyse placki na brwiach i strasznie wypadaja mi wlosy, ponadto przybueram na wadze mimo ze nie jem wiecej niz kiedys a nawet probowalam zrzucic i nic. Co robic? czy wykonac jakies dodatkowe badania? Jaki powinien byc poziom tsh i hormonow dla kobiety w moim wieku?

Witam serdecznie, jeżeli ma Pani zdiagnozowaną depresję
to powinna Pani zacząć ją leczyć. Psychoterapeutycznie i psychiatrycznie. Jeżeli nie, to może dobrze by było aby Pani przyszła do mnie na konsultacje. Jeżeli bierze Pani jakieś leki to proszę też podaś jakie. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Z tym pytaniem zapraszam Panią do lekarza, który zlecił Pani wykonanie takich badań, by mógł zadecydować o dalszej diagnostyce i leczeniu.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej