O czym świadczy złe samopoczucie u młodej osoby?

Witam od bardzo długiego czasu źle się czuję. Jestesm zmeczona, ospała, mam czasem tak ze mimo ze caly dzien jestem na nogach, w nocy nie moge spac. Włosy i paznokcie się rozdwajają, jestem rozdrażniona, mimo ze jem mało i ćwicze cieżko zrzucic kilogramy. Bardzo czesto tez boli mnie glowa.Mam 26 i dziś odebrałam wynik TSH ktory wyniosl 3,590 uU/ml. Jakie badania moge jeszcze zrobic przed wizyta u lekarza?

Witam Panią Serdecznie,

Myślę, że rozsądne byłoby gdyby Pani zaczęła jednak od wstępnej konsultacji lekarza pierwszego kontaktu-w ramach NFZ-tu, który skierowałby Panią celem dalszej diagnostyki.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej