Czy te objawy po poronieniu są normalne?

Dzień Dobry, Jestem dwa tygodnie i dwa dni po wczesnym poronieniu (byłam w 3-4 tygodniu ciąży), do tej pory mam objawy ciąży, które mnie wykańczają. Do tej pory bolą mnie piersi i cały czas rosną, mam wstręt do alkoholu, papierosów i do niektórych potraw, które wczesniej lubiłam. Ale największym problemem są u mnie mdłości, w niektórych dniach czuje się lepiej ale są takie dni gdzie wymiotuje bo zjedzeniu śniadania, niedobrze gdy jestem tylko trochę głodna. I gdy tylko myślę o jeżdżeniu do pracy, o problemach, nawet o rzeczach które kiedyś sprawiały mi przyjemność to od razu pojawiają się mdłości tak jak bym miała do tego obrzydzenie. Chciałam się spytać czy jest to normalne i za jaki czas mi te objawy przejdą, bo jak pisałam wczesniej wykańcza mnie to już powoli fizycznie i psychicznie. A zwracam się do państwa, ponieważ kolejną wizyte mam za półtora miesiąca a w tej chwili nie mam pieniędzy by iść prywatnie Z góry dziękuję Pozdrawiam

do 6 tygodni sytuacja powinna się ustabilizować po poronieniu. 3-4 tydzień ciąży to jeszcze moment że niewiadomo że kobieta jest w ciąży, więc dokładnie nie rozumiem objawów Pani poronienia.