Czy te proporcje botoksu są prawidłowe?

Czy prawidlowe sa proporcje botoxu azzalure 32 ml soli na fiolke botoxu podane po 2ml w w kilka miejsc na twarzy? Czy nie jest on za bardzo rozcienczony i moze sie przemieszczac?

Dzień dobry,
producent leku Azzalure sugeruje inne rozpuszczenie leku.
Azzalure powinien być podawany przez lekarzy posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zakresie takiego typu leczenia oraz wymagany sprzęt.
/ źródło: Charakterystyka produktu leczniczego Azzalure.
Pozdrawiam