Czy te suplementy powinniśmy łączyć?

Witam Państwa. Mam pytanie odnośnie łączenia suplementów diety. Moja żoną ma nowotwór piersi. Zdecydowaliśmy się na naturoterapie. Oprócz biorezynatora stosujemy amigdaline oraz suplementy takie jak: -chrom organiczny,compleks B,E i C -krzem(płyn),koenzym Q10,D3 K2-MK7 -srebro koloidalne(płyn) Czy i jak można je łączyć. Pozdrawiam

Suplementacja w chorobach nowotworowych powinna być dobierana bardzo indywidualnie. Dobór suplementów jak ich dawka musi się opierać na podstawie wyników badań oraz stanu zdrowia pacjenta. Nie powinno się robić tego na własną rękę bez konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Witam
Proszę nie zaniedba klasycznego leczenia, zawsze możecie się panstwo wspomóc innymi metodami. Zapraszam na konsultację 600086240/501784896
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski