Czy te wyniki badań oznaczają miażdzycę?

Dzień Dobry Mam 44 lata Kobieta Moje pytanie co oznaczają wynik badań , czy to miażdżyca? Bo występuje buczenie dźwięk po prawej stronie ucho czy głową trudno to określić. Wynik rezozans głowy ; W istocie białej obu półkuli pojedyncze drobne ogniska niespecyficzne naczyniopochidne(przewlekłe) Innych zmian ogniskowych q obrębie mózgowia ani ognisk patologicznego gromadzenia kontrastu nie stwierdza się .Morfologia kory mózgowej prawidłowa.Zaburzeń dyfuzji w obrębie mózgowia nie uwidoczniono .Układ komprowy nadnamiotowy symetryczny nie poszerzony beż przemieszczeń w Lini pośrodkowej. Komora 3i 4 prawidłowe. Ciało modzelowate prawidłowej szerokości. Zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. I wynik cholesterol ; GGTP - 7 U/l Kreatynina ( Icd -9 M 37) 0.76 mg/dl 0.57-1.11 Cholesterol całkowity 220 mg/dl 115.0 - 190.0 Cholesterol HDL 77 mg/dl > 45.0 Cholesterol LDL 131 mg/ dl Non- HDL 143 .0 mg/dl Czy Cholesterol jest za duży ? Czy on sprawia te objawy ? Czy miażdżyca? Proszę o odpowiedź bo się martwię
KOBIETA, 45 LAT 2 miesiące temu

Opisane wyniki. MRI I Labor. W granicach. Normy. Konieczna pełna ocena. PACJENTA. ! Stan ogólny , obciążenia , tryb życia i tryb pracy. Ważny też nastrój. , aktywność. , sen etc. Najlepiej pełna konsultacja z lekarzem który zna i badał Pacjenta. Pozdrawiam. Zapraszam