Czy te wyniki morfologii krwi budzą niepokoj?

Witam, czy wyniki morfologii krwi budza niepokoj? Mam 26lat. Od lat mam problemy ze stawami, srednio co 2-3 miesiace mam silny bol kolan, nadgarstka oraz puchna palce wylacznie jednej reki (stan ten utrzymuje sie okolo miesiaca). Bylam pod opieka reumatologa, lekarze nie wiedza co mi jest. OB, kwas moczowy, crp, aso, rf, anty ccp, immunoglobulin igG w normie. W maju 2017r. P/c przeciwjadrowe (ANA) 0.3 (<1.0 ujemny). W maju 2018r. w badanym materiale wykryto obecnosc przeciwcial przeciwjadrowych, miano 1:160, typ swiecenia: homogenno-plamisty. Badanie wykonano na linii komorek Hep-2 metoda immunofluorescencji posredniej (IIF). Aktualne wyniki morfologii: Plytki krwi 132 (norma 150-400), PDW 22,1 (9.8-16.2), MPV 14.3 (9.4-12.5), P-LCR 58.8 (19.1-46.6), Monocyty 13.2 (2.0-10), reszta w normie. Prosze o pomoc.

niestety również nie pomogę, jedynie mogę polecić ośrodek w Warszawie, IR - gdzie specjaliści reumatologii mogą podjąć się diagnostyki lub Panią dr Biernat-Kałużę