Czy te wyniki MR świadczą o tym, że jest źle?

Dzień dobry. Mam 20 lat. Poszedłem do neurologa z objawami drżenia rąk. Pani profesor stwierdziła że jest to fizjologiczne drżenie rąk i przepisała mi mała dawkę betablokerow. Na wszelki wypadek wysłała mnie na rezonans magnetyczny głowy. Oto wyniki: ,,Obraz zmian w istocie białej mózgowia może odpowiadać pojedynczym, drobnym ogniskom leukodegeneracyjnym, w tym naczyniopochodnym lub niespecyficznej demielinizacji." Jescze trochę czasu do wizyty zostało a ja się trochę niepokoje. Czy te wyniki MR świadczą źle? Pozdrawiam

Raczej nie ma powodów do niepokoju Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. To fragment opisu MRI; do interpretacji klinicznej, po zbadaniu Pacjenta. Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań Najważniejszy stan Pacjenta Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełn ą konsultację neurologiczną.