Czy mam się martwić tym wynikiem badania u córki?

Witam mam 14 letnią córkę którą dłuższego czasu uskarżać się na silny ból głowy i to tego są zawroty do tego nie może utrzymać równowagi swojego ciała .Dostaliśmy skierowanie do neurologa a ten zaś dał nam na rezonans magnetyczny i wiec wykonaliśmy badanie, a te badanie ma wynik taki .Intensywność sygnałów z istoty białej i szarej prawidłowy .Układ komorowy nad namiotowy prawidłowej szerokości śladowo asymetryczny -niewielka przewaga komory bocznej lewej nieprzemieszczony .Wodociąg Mózgu i komora IV prawidłowe .Intensywność sygnałów ze struktur tylnio jamowych (pnia mózgu,móżdżku) prawidłowa .Przestrzenie podpajęczynówkowe nie poszerzone. W sekwencjach DWI bez ograniczenia dyfuzji .Po dożylnym podaniu środka kontrastowego w sąsiedztwie trójkąta komorowego lewego widoczne linijne pasmowate wzmocnienie ,jak w przypadku Naczyniaka żylnego. Poza tym nie uwidoczniono patologicznego wzmocnienia intensywności sygnałów a następna wizytę mam z córka w kwietniu 2019 u neurologa czy jest się czym martwic .Pozdrawiam

Podany opis badania MR głowy z kontrastem do interpreacji klinicznej OPIS MRI: : " rezonans magnetyczny . Intensywność sygnałów z istoty białej i szarej prawidłowy .Układ komorowy nad namiotowy prawidłowej szerokości śladowo asymetryczny -niewielka przewaga komory bocznej lewej nieprzemieszczony .Wodociąg Mózgu i komora IV prawidłowe .Intensywność sygnałów ze struktur tylnio jamowych (pnia mózgu,móżdżku) prawidłowa . Przestrzenie podpajęczynówkowe nie poszerzone. W sekwencjach DWI bez ograniczenia dyfuzji . Po dożylnym podaniu środka kontrastowego w sąsiedztwie trójkąta komorowego lewego widoczne linijne pasmowate wzmocnienie , jak w przypadku Naczyniaka żylnego. Poza tym nie uwidoczniono patologicznego wzmocnienia intensywności sygnałów " MRI do interpretacji klinicznej. Ważny wywiad i Pacjent ! Raczej nie ma powodów do niepokoju; drobny naczyniak żylny zwykle nie wymaga żadnej interwencji. Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. To fragment opisu MRI; do interpretacji klinicznej, po zbadaniu Pacjenta. Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań Najważniejszy stan Pacjenta Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełn ą konsultację neurologiczną.