Czy ten laser jest faktycznie skuteczny

Chyba mam torbiel wlosowata przy kosci ogonowej. Znalazlem kilka miejsc z laserem silac 3500 do 6tys zł. Niby skuteczne. Ale dlaczego w szpitalach publicznych tak sie nie leczy? To szybciej, taniej dla zus i pacjent 1 dzien w szpitalu. Przy tradycyjnych metodach rekowalescencja jest dluga. Czy ten laser jest faktycznie skuteczny czy to naciaganie pacjentow? Mi oplaca sie zaplacic bo jak nie pracuje to nie zarabiam a mam dodatkowo koszty.

Nie ma bardziej radykalnej metody jak doszczętne wycięcie zmiany. Mnogość metod alternatywnych świadczy o ich niedoskonałości. Podobnie jak w innych sytuacjach klinicznych metoda laserowa nie jedt wolna od powikłań. Jeśli ośrodek leczocy da Panu gwarancję przebiegu niepowikłanego na piśmie to może pan zapłacić za ten prosty zabieg nawet 10 tys.