Czy ten lek mógł się przyczynić do złego samopoczucia?

Dzien dobry mam 50 lat ostatnio bardzo zle sie czulam poszlam do lekarza a tam cisnienie 160/ 90 wczesniej bralam leki biofenac w saszetkach na rwe kulszowa czy ten lek mogl sie przyczynic dk zlego samopoczucia dodam ze byl tez wyzszy puls i zawrotu glowy

Witam! Nie można jednoznacznie potwierdzić lub wykluczyć roli stosowanego leku w Pani dolegliwościach. Niesterydowe leki przeciwzapalne i przeciwbólowe mają wiele działań niepożądanych i przy dłuższym ich stosowaniu lub nadwrażliwości osobniczej należy bardzo uważać. Objawy, które Pani opisała można zaliczyć do nerwicowych, co nie jest rzadkością przy problemach tarczycowych. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, po zbadaniu zaproponują właściwe postępowanie. Powodzenia W. Łuczkowski.