Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ten lek może powodować zapaść?

witam. Moj syn ma 44 lata i od roku pojawilo sie drzenie lewej reki. Na podstawie badan stwierdzono chorobe Parkinsona. Obecnie dostaje rasagiline. 4 miesiace temu dostal zapasci i omdlenia- lekarz stwierdzil, ze przyczyna byl przyjmowany lek propranolol. Czy ten lek moze powodowac zapasc? Czy obecnie jest skuteczny lek na te chorobe? Syn pracuje zawodowo ale nie czuje sie dobrze oprocz sennosci. Czy moze byc inna choroba niz chp? Prosze o rade jak mu pomoc.
KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy