Czy ten opis EEG głowy dziecka może wskazywać na padaczkę?

Dzień dobry mamy opis badania z EEG głowy dziecka czy on może wskazywać na padaczkę ?zapis wykonany w czuwaniu rytm alfa symetryczny dość regularny 8 9 10 11 c/sek o amplitudzie do 120 UV na tym tle w odprowadzeniach czołowo-skroniowo-centralnych i skroniowo-ciemieniowo-potylicznych obustronnie rejestrują się nieliczne grupy fal ostrych poronne zespół fo-fw o amplitudzie wyższej od tła R.Z obecna FS ujemna w czasie HV zarejestrowano w odprowadzeniach jak wyżej jeden raz grupę zesp.FO-FW ampl. do 250 UV
KOBIETA, 44 LAT 2 miesiące temu

Najlepiej pełna konsultacja z lekarzem który zna i badał Pacjenta. Pozdrawiam.

W opisie EEG nieliczne zespoły fala ostra. - fala wolna. Bez wyraźnej czynności napadowej po fotostymulschi czy hiperwentylacji.