Czy ten preparat nie działa na moją skórę?

Dzień dobry, Od około trzech tygodni smaruję się żelem Izotziaja na mój trądzik (po wizycie u dermatologa). Jestem po dwudziestce, żadne do tej pory kremy czy antybiotyki nie pomagały. Mam pytanie: czy to względnie normalne, że po tych trzech tygodniach stosowania Izotziaji nie nastąpiła żadna poprawa, a wręcz pogorszenie trądziku? Wiem, że takie chwilowe pogorszenie to norma, ale chyba trzy tygodnie to już długo - chyba że się mylę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl