Czy ten uraz głowy jest niebezpieczny?

Witam! W zeszłym roku (2020) podczas jazdy na karuzeli kilkukrotnie uderzyłam się w tył głowy. Do dnia dzisiejszego nie pojawiły się żadne niepokojące objawy jak mdłości czy bóle głowy itp. Jednak ja cały czas się boję, że na skutek tego urazu mógł powstać np. tętniak, który nie daje objawów. Czy powinnam się nadal tym zamartwiać skoro nie ma żadnych poważnych objawów? Czy udać się na jakąś konsultację do lekarza? Z góry dziękuję za odpowiedź. ;)

Witam! Jeżeli nie ma żadnych objawów, to należy dać sobie spokój. Jeżeli nie może sobie Pani poradzić z lękiem i niepokojem wewnętrznym, to można spróbować u psychiatry lub psychoterapeuty. Powodzenia W. Łuczkowski.