Czy ten wynik badania wskazuje na boreliozę?

Czy to jest bolerioza? Borelioza - p/c IgG met. Western-Blot (S23)ujemna Borelioza - p/c IgM met. Western-Blot (S27) P100 nieobecne Ocena punktowa (P100) 0 VIsE nieobecne Ocena punktowa (VIsE) 0 P58 nieobecne Ocena punktowa (P58) 0 P41 nieobecne Ocena punktowa (P41) 0 P39 nieobecne Ocena punktowa (P39) 0 OspA nieobecne Ocena punktowa (OspA) 0 OspC obecne Ocena punktowa (OspC) 8 P18 nieobecne Ocena punktowa (P18) 0 Suma punktow 8 Wynik: obecne <= 5 - nieobecne 6 - watpliwe > 7 - obecne

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są objawy? Wyniki mogą wskazywać na borelioze, proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego