Czy ten wynik jest prawidłowy?

Witam, proszę o odpowiedź czy ten wynik jest prawidłowy: Średnia częstość rytmu wynosiła 64. Minimalna częstość rytmu wynosiła 35 o godz 4:30. Maksymalna częstość rytmu wynosiła 185 o godz 11:18. Pauz dłuższych od 2:50 wystąpiło 0. Pobudzwn kolorowych zarejestrowano 16 pojedynczych. Bigemino komorowych i trigeminii komorowych wykryto 0. Pobudzen nadkomorowych zarejestrowano ok 2 tyś pojedynczych. Bigeminii nadkomorowych wykryto 1, zaś trigeminii nadkomorowych 2. Epizody niemiarowosci okresowo zmienna morfologia dał. P ( mozliwosc rytmu dolnoprzedsionkowego. Najdłuższy RR - 1.8 o 4.44

Nie wiem z jakiego powodu wykonywała Pani to badanie, jakie są objawy itp.
Ogólnie zapis nie budzi nadmiernego niepokoju, jednak trzeba iść do kardiologa - jest sugestia zab. rytmu - rytm dolnoprzedsionkowy