Czy ten zez ustąpi w czasem?

Dwa tygodnie temu miałam operację na zeza. Miałam zeza skośnego ukrytego który ujawniał się przy patrzeniu z bardzo bliska na jakis przedmiot. Po operacji wystąpiło u mnie podwójne widzenie przedmiotów z daleka które nadal nie zniknęło a ja mam wrażenie, że zez jest większy niż był i bardziej widoczny. Oczy też nie są prosto ułożone np. przy patrzeniu w góre. Dodam, że wcześniej nie było takiego problemu.Wykonuje ćwiczenia które zaleciła pani doktor. Czy podwójne widzenie zniknie z czasem samoistnie lub z pomocą ćwiczeń? Czy zez ustąpi z czasem czy już taki efekt zostanie? Czy mam czekać dwa miesiące na wizyte czy wcześniej kontaktować się z moją doktórką? Proszę o odpowiedź bo nie mam pojęcia co zrobić w takiej sytuacji.

Witam.Operacje zeza u osob doroslych zawsze są problematyczne.Pani podjęla taką decyzję znając mozliwe powiklania i efekty .jak najbardziej nalezy ćwiczyc miesnie oczne i czekac na efekty.nie pisze Oani jakie miesnie byly operowane i w jakim zakresie .nie mozna nic więcej odpowiedzieć.pozdrawiam serdecznie