Jak leczyć zeza ukrytego?

Witam chciałbym się zapytać jak najlepiej leczyć "zeza ukrytego" podczas zeza mam zaburzenia która są bardzo podobne do (bycie pod wpływem alkoholu zaburzenie mowy,podwójne widzenie,nogi jak z waty ,trudnosc utrzymania równowagi,chęc spania, ) i czy spożywanie tabletek z witaminą A / Luteina pomoże w jakikolwiek sposób z tą chorobą "zez pojawia się tylko na lewym oku" i nie ma praktycznie znaczenia co robię może się "pokazać w dowolnym momencie " z góry dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam Serdeczni

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udać sie do okulisty po badaniu zaleci odpowiednie postępowanie.